Budowa MB Probet

Budowa MB Probet

Nasza firma działa na rynku wrocławskim ponad 30 lat. Posiadamy ugruntowaną pozycję handlową. Zawsze jesteśmy dostępni. Naszym celem jest szybka i fachowa obsługa klienta, budowanie relacji handlowych oraz rekomendacja kolejnym osobom potrzebującym profesjonalnej i szybkiej obsługi.

Nasza historia:

Kamieniem węgielnym naszej firmy była zgoda wydana w 1984 roku przez cech rzemieślniczy i urząd gminy na rozpoczęcie produkcji wyrobów betonowych. Działając pod nazwą PROBET zaczęliśmy wytwarzać płytki chodnikowe, krawężniki, kostkę brukową i obrzeża trawnikowe. Przez następnych 14 lat robiliśmy wszystko co niezbędne, by produkowane przez nas towary spełniały oczekiwania klientów. Ciągle usprawnialiśmy proces technologiczny i podnosiliśmy jakość prefabrykatów. Dzięki zdobywanym certyfikatom i znacznie poszerzonemu asortymentowi uzyskaliśmy status solidnego, rzetelnego i uczciwego partnera.
W roku 2000 oferowaliśmy 70 różnych wyrobów własnych. Od tego roku, po wytyczeniu nowych kierunków rozwoju, zadebiutowały w naszej ofercie towary innych producentów, a firma PROBET wkroczyła na rynek materiałów budowlanych. Gama asortymentu była tak szeroka, że klienci mogli z naszą pomocą wybudować i wykończyć każdy dom.

Budowa MB Probet

Budowa MB Probet

Przełomem w funkcjonowaniu firmy były zmiany strukturalne w 2004 roku. Dotychczasowe przedsiębiorstwo zostało przekształcone w MB PROBET Sp. z o.o., a zarząd i wspólnicy podjęli decyzję o wstrzymaniu produkcji prefabrykatów betonowych. Od tego momentu skupiamy się na handlu hurtowym i detalicznym materiałami budowlanymi. Podnosimy nasze kwalifikacje, powiększamy asortyment i rozwijamy ofertę świadczonych usług. Wszystko po to, żeby każdy klient był szybko i sprawnie obsłużony.

W 2014 obchodzimy 30 urodziny. Dzisiaj niewiele firm może pochwalić się takim wynikiem. My mamy taki przywilej, ponieważ dbamy o klienta, który z chęcią do nas powraca. Jesteśmy firmą rodzinną bazującą na doświadczeniu poprzednich pokoleń, a zmiany zachodzące w gospodarce i na rynku wykorzystujemy do przemian zapewniających najwyższy standard świadczonych usług.

MB PROBET dzisiaj